BOSCH Sanabelle Hairball Snacks - przysmak dla kota - 20 g
Dostępność: 0 szt.
Cena: 2.03 Cena przed promocją: 2.26 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 0 szt.
Cena: 2.03 Cena przed promocją: 2.26 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Seria | BOSCH Sanabelle |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Dodatkowe cechy | Odkłaczające |
| Rodzaj przysmaku | Witaminowe |
| Kategoria | Dla kota |
| Kategoria produktu | Przysmak |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Główny smak | Kurczak |
| Rodzaj opakowania | Karton |
| Popiół surowy | 6,5% |
| Białko | 30,5% |
| Zawartość tłuszczu | 22,5% |
| Włókna surowe | 2,5% |
| Szerokość | 60mm |
| Długość | 66mm |
| Wysokość | 90mm |
• Produkt przeznaczony wyłącznie do karmienia zwierząt.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Zawsze zamykaj opakowanie po użyciu, aby zachować świeżość.