BOSCH My Friend - sucha karma dla psa - 20 kg
Dostępność: 30 szt.
Cena: 122.09 Cena przed promocją: 135.65 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 122.09 Cena przed promocją: 135.65 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Główny smak | Drób |
| Zakres wagowy | 16 kg - 30 kg |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Kategoria | Dla psa |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Zawiera witaminy | Witamina D3 |
| Zawiera witaminy | Witamina A |
| Zawiera witaminy | Witamina E |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Waga produktu | 20 kg |
| Płeć zwierzęcia | Każda płeć |
| Wielkość psa | XS (<4 kg)</td> |
| Wielkość psa | Mini (5 - 10 kg) |
| Wielkość psa | Maxi (26 - 44 kg) |
| Wielkość psa | Gigant (>45 kg) |
| Wielkość psa | Średnie (11 - 25 kg) |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Zawartość witaminy A | 10000 IU/kg |
| Białko | 20% |
| Popiół surowy | 7% |
| Fosfor | 0,9% |
| Zawartość witaminy E | 50 mg/kg |
| Włókna surowe | 3% |
| Zawartość witaminy D3 | 1200 IU/kg |
| Wapń | 1,2% |
| Zawartość tłuszczu | 7% |
| Szerokość | 585mm |
| Długość | 160mm |
| Wysokość | 370mm |
• Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.
• Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy.