BOSCH Mini Senior - sucha karma dla psa - 2,5 kg
Dostępność: 30 szt.
Cena: 47.03 Cena przed promocją: 52.26 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 47.03 Cena przed promocją: 52.26 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Bez cukru | Brak danych |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Waga produktu | 2,5 kg |
| Bez konserwantów | Tak |
| Dodatkowe cechy | Dla seniora |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Wiek pupila | Senior |
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Zakres wagowy | 2 kg - 4,9 kg |
| Główny smak | Kurczak |
| Wielkość rasy | Mała rasa - do 10 kg |
| Popiół surowy | 5,1% |
| Białko | 19% |
| Zawartość tłuszczu | 7% |
| Włókna surowe | 7% |
| Szerokość | 381mm |
| Długość | 258mm |
| Wysokość | 80mm |
• Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.
• Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu.