BOSCH Maxi Junior 15kg - sucha karma dla szczeniąt (WYPRZEDAŻ)
Uszkodzone opakowanie, brak około 1kg karmy.
Dostępność: 1 szt.
Cena: 156.60
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Uszkodzone opakowanie, brak około 1kg karmy.
Dostępność: 1 szt.
Cena: 156.60
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Wiek zwierzęcia | Szczenięta |
| Zawiera witaminy | Witamina D3 |
| Zawiera witaminy | Witamina A |
| Zawiera witaminy | Witamina B2 |
| Zawiera witaminy | Witamina E |
| Zawiera witaminy | Witamina B6 |
| Zawiera witaminy | Kwas foliowy |
| Zawiera witaminy | Witamina C |
| Zawiera witaminy | Witamina B3 |
| Zawiera witaminy | Witamina B12 |
| Zawiera witaminy | Tiamina |
| Wielkość psa | Maxi (26 - 44 kg) |
| Smak karmy | Drób |
| Waga produktu | 15 kg |
| Zawartość ryboflawiny (witaminy B2) | 12 mg/kg |
| Metaboliczna energia (ME) | 15,6 MJ/kg |
| Zawartość witaminy B6 | 7 mg/kg |
| Zawartość witaminy E | 150 mg/kg |
| Zawartość magnezu | 0,1% |
| Zawartość niacyny (witaminy B3) | 50 mg/kg |
| Zawartość cynku | 90 mg/kg |
| Zawartość kwasu foliowego (witamina B9) | 3 mg/kg |
| Zawartość jodu | 2 mg/kg |
| Zawartość witaminy D3 | 1200 IU/kg |
| Zawartość żelaza | 125 mg/kg |
| Zawartość tiaminy (witaminy B1) | 12 mg/kg |
| Wapń | 1,2% |
| Białko | 24% |
| Zawartość miedzi | 10 mg/kg |
| Zawartość witaminy A | 15000 IU/kg |
| Sód | 0,3% |
| Zawartość biotyny | 500 μg/kg |
| Zawartość witaminy B12 | 100 μg/kg |
| Włókna surowe | 2,5% |
| Zawartość selenu | 0,2 mg/kg |
| Zawartość manganu | 15 mg/kg |
| Fosfor | 0,9% |
| Popiół surowy | 6% |
| Zawartość tłuszczu | 12% |
| Zawartość kwasu pantotenowego (witaminy B5) | 30 mg/kg |
| Zawartość witaminy C | 70 mg/kg |
| Zawartość potasu | 0,45% |
| Szerokość | 370mm |
| Długość | 150mm |
| Wysokość | 580mm |