BOSCH Adult Menue - sucha karma dla psa - 15 kg
Dostępność: 6 szt.
Cena: 176.80 Cena przed promocją: 196.44 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 6 szt.
Cena: 176.80 Cena przed promocją: 196.44 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Waga produktu | 15 kg |
| Kategoria | Dla psa |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Zakres wagowy | 10 kg - 15,9 kg |
| Główny smak | Kurczak |
| Włókna surowe | 2,5% |
| Białko | 23,5% |
| Popiół surowy | 6% |
| Zawartość tłuszczu | 13,5% |
| Szerokość | 370mm |
| Długość | 240mm |
| Wysokość | 480mm |
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.
• Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu.
• Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy.