BIURKO PORTO LEWE BIAŁE
Symbol: M-MP-B-POR-LEWE-BIA
Dostępność: 30 szt.
Cena: 390.33 Cena przed promocją: 433.70 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: M-MP-B-POR-LEWE-BIA
Dostępność: 30 szt.
Cena: 390.33 Cena przed promocją: 433.70 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Półka na klawiaturę | Tak |
| Właściwe wykorzystanie | Gaming, Domowe biuro, Biuro |
| Koła transportowe | Nie |
| Kolor ramy | Biały |
| Model | Biurko |
| Materiał blatu | Płyta wiórowa |
| Uchwyty | Nie |
| Materiały | Płyta wiórowa |
| Podświetlenie LED | Nie |
| Materiał wykończenia blatu | Laminat |
| Produkt wstępnie zmontowany | Nie |
| Kształt blatu | Prostokątny |
| Typ wykończenia frontów | Matowy |
| Typ wykończenia ramy | Matowy |
| Wymagany montaż | Tak |
| Ilość szuflad | 1 |
| Materiał wykończenia zewnętrznego | Laminat |
| Kolor produktu | Biały |
| Typ prowadnicy szuflady | Prowadnice rolkowe |
| Materiał ramy | Płyta wiórowa |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Kraj produkcji | Polska |
| Grubość płyty meblowej | 16 mm |
| Wysokość produktu | 755 mm |
| Szerokość produktu | 985 mm |
| Głębokość produktu | 510 mm |
| Zawartość zestawu | Wszystkie potrzebne akcesoria montażowe x 1 |
| Zawartość zestawu | Biurko x 1 |
| Zawartość zestawu | Instrukcja montażu x 1 |
| Rodzaj opakowania | Karton |
| Szerokość | 1070mm |
| Długość | 190mm |
| Wysokość | 540mm |
• Montaż należy przeprowadzić zgodnie z załączoną instrukcją.
• Zachowaj ostrożność podczas montażu.
• Nie przeciążaj szuflad, aby uniknąć uszkodzenia lub zniszczenia.
• Unikaj przeciążenia biurka.
• Używaj na stabilnej powierzchni.