BIOFEED Tasty dog life wieprzowina 90% saszetka 500g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 10.27 Cena przed promocją: 11.41 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 10.27 Cena przed promocją: 11.41 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Karma pełnoporcjowa |
| Bez soi | Tak |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Waga produktu | 500 g |
| Forma dawkowania | Stały |
| Bez cukru | Tak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Sierść i skóra |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Silna odporność |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Prawidłowe trawienie |
| Bezglutenowe | Tak |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Seria | BIOFEED Tasty Life |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie odporności |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie trawienia |
| Kategoria | Dla psa |
| Główny smak | Wieprzowina |
| Zakres wagowy | 500 g - 999 g |
| Popiół surowy | 3% |
| Zawartość tłuszczu | 7,5% |
| Zawartość wilgoci | 79% |
| Włókna surowe | 0,1% |
| Białko | 11,5% |
| Szerokość | 40mm |
| Długość | 130mm |
| Wysokość | 200mm |
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Zużyć przed upływem daty ważności.
• Nie przeznaczone do spożycia przez ludzi.