BIOFEED Euphoria Medium & Large Wieprz. i Woł. 12kg
Dostępność: 30 szt.
Cena: 188.57 Cena przed promocją: 209.52 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 188.57 Cena przed promocją: 209.52 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Waga produktu | 12 kg |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zdrowie ogólne |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona masy mięśniowej |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Budowa mięśni |
| Bez soi | Tak |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Rasa psa | Wszystkie rasy średnich i dużych psów |
| Rasa psa | Wszystkie rasy dużych psów |
| Rasa psa | Wszystkie rasy średnich psów |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Główny smak | Wieprzowina |
| Bez cukru | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Seria | EUPHORIA Fresh |
| Kategoria | Dla psa |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Karma pełnoporcjowa |
| Zakres wagowy | 10 kg - 15,9 kg |
| Wielkość rasy | Średnia rasa 10 - 25 kg |
| Wielkość rasy | Duża rasa 25 - 45 kg |
| Popiół surowy | 8,9% |
| Białko | 28% |
| Zawartość tłuszczu | 15% |
| Włókna surowe | 3,8% |
| Szerokość | 425mm |
| Długość | 595mm |
| Wysokość | 144mm |
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.
• Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu.
• Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy.