BATERIA ENERGIZER SPECJALISTYCZNA A76 /4 new
Symbol: 411162
Dostępność: 7 szt.
Cena: 17.50 Cena przed promocją: 19.44 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 411162
Dostępność: 7 szt.
Cena: 17.50 Cena przed promocją: 19.44 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Rodzaj opakowania | Blister |
| Ilość dołączonych baterii | 4 szt. |
| Rodzaj baterii | Alkaliczna |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Napięcie baterii | 1,5 V |
| Rozmiar baterii | LR44 |
| Typ obsługiwanych baterii | Jednorazowa bateria |
| Rozmiar baterii | Guzik/moneta |
| Szerokość | 122mm |
| Długość | 82mm |
| Wysokość | 10mm |
• Nie wrzucaj do ognia - grozi to wybuchem.
• Nie połykaj baterii - grozi to poważnym uszkodzeniem zdrowia.
• Baterie należy utylizować w specjalnie przeznaczonych do tego punktach.