BALTICA SMAKI REGIONÓW Jagnięcina z królikiem XS / S 3kg
Dostępność: 16 szt.
Cena: 106.52 Cena przed promocją: 118.36 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 16 szt.
Cena: 106.52 Cena przed promocją: 118.36 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Forma dawkowania | Stały |
| Waga produktu | 3 kg |
| Rasa psa | Wszystkie rasy małych psów |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona masy mięśniowej |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Prawidłowe trawienie |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergik |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Alergia |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Budowa mięśni |
| Dodatkowe cechy | Nadwrażliwość pokarmowa |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie trawienia |
| Bez soi | Tak |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Bez cukru | Tak |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Główny smak | Jagnięcina |
| Bezglutenowe | Tak |
| Wielkość rasy | Mała rasa - do 10 kg |
| Kategoria | Dla psa |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Karma pełnoporcjowa |
| Seria | BALTICA Smaki regionów |
| Zakres wagowy | 2 kg - 4,9 kg |
| Białko | 29% |
| Popiół surowy | 8,9% |
| Zawartość tłuszczu | 14% |
| Włókna surowe | 3,9% |
| Szerokość | 380mm |
| Długość | 80mm |
| Wysokość | 220mm |
• Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy.
• Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.