BALTICA PRZYSMAKI REGIONÓW półmiękkie królik 80g
Dostępność: 18 szt.
Cena: 25.52 Cena przed promocją: 28.36 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 18 szt.
Cena: 25.52 Cena przed promocją: 28.36 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Przysmak |
| Bez soi | Tak |
| Bez cukru | Tak |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergik |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Wrażliwy żołądek |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergia pokarmowa |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Forma dawkowania | Stały |
| Bezglutenowe | Tak |
| Waga produktu | 80 g |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Monobiałkowe |
| Dodatkowe cechy | Bez kurczaka |
| Dodatkowe cechy | Alergia |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Seria | BALTICA Smaki regionów |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Kategoria | Dla psa |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Rodzaj przysmaku | Hipoalergiczne |
| Rodzaj przysmaku | Treningowe |
| Kategoria produktu | Przysmak |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Główny smak | Królik |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Popiół surowy | 15,3% |
| Włókna surowe | 2% |
| Białko | 55,7% |
| Zawartość tłuszczu | 9,6% |
| Zawartość wilgoci | 16,1% |
| Szerokość | 100mm |
| Długość | 30mm |
| Wysokość | 120mm |
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Nie stosować jako zamiennik zbilansowanej diety.
• Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci.