BALTICA NUTRACEUTIC Hypoallergenic Rabbit & Rice M 3kg
Dostępność: 30 szt.
Cena: 118.50 Cena przed promocją: 131.67 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 118.50 Cena przed promocją: 131.67 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kategoria | Dla psa |
| Dodatkowe cechy | Budowa mięśni |
| Dodatkowe cechy | Nadwrażliwość pokarmowa |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Monobiałkowe |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie trawienia |
| Dodatkowe cechy | Bez kurczaka |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Waga produktu | 3 kg |
| Rasa psa | Wszystkie rasy średnich psów |
| Bezglutenowe | Tak |
| Wielkość rasy | Średnia rasa 10 - 25 kg |
| Bez soi | Tak |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Bez cukru | Tak |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Karma pełnoporcjowa |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Seria | BALTICA Nutraceutic |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Wybredny |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Prawidłowe trawienie |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ograniczenie nietolerancji pokarmowej |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergia pokarmowa |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergik |
| Główny smak | Królik |
| Zakres wagowy | 2 kg - 4,9 kg |
| Zawartość tłuszczu | 14% |
| Popiół surowy | 9% |
| Białko | 26% |
| Włókna surowe | 3,5% |
| Szerokość | 210mm |
| Długość | 125mm |
| Wysokość | 365mm |
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.
• Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu.
• Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy.