BALTICA NUTRACEUTIC Hypoallergenic Fish & Rice Light XS / S 3kg
Dostępność: 8 szt.
Cena: 100.54 Cena przed promocją: 111.71 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 8 szt.
Cena: 100.54 Cena przed promocją: 111.71 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Forma dawkowania | Stały |
| Bez cukru | Tak |
| Dodatkowe cechy | Nadwaga |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Bez kurczaka |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie trawienia |
| Dodatkowe cechy | Sterylizacja |
| Dodatkowe cechy | Monobiałkowe |
| Dodatkowe cechy | Budowa mięśni |
| Dodatkowe cechy | Nadwrażliwość pokarmowa |
| Główny smak | Ryby |
| Waga produktu | 3 kg |
| Bez soi | Tak |
| Rasa psa | Wszystkie rasy małych psów |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Sterylizowane |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ograniczenie nietolerancji pokarmowej |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Tendencja do nadwagi |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Pomoc w utrzymaniu prawidłowej wagi |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergia pokarmowa |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Wysterylizowane lub wykastrowane |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Prawidłowe trawienie |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergik |
| Seria | BALTICA Nutraceutic |
| Zakres wagowy | 2 kg - 4,9 kg |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Kategoria | Dla psa |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Karma pełnoporcjowa |
| Wielkość rasy | Mała rasa - do 10 kg |
| Białko | 22% |
| Popiół surowy | 7% |
| Zawartość tłuszczu | 7% |
| Włókna surowe | 4,5% |
| Szerokość | 360mm |
| Długość | 110mm |
| Wysokość | 210mm |
• Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy.
• Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.