Auto Na Akumulatr Mercedes SL65 S Pilot LCD Czerwony Lakierowany LEAN CARS
Symbol: 4267
Dostępność: 20 szt.
Cena: 906.30 Cena przed promocją: 1007.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 4267
Dostępność: 20 szt.
Cena: 906.30 Cena przed promocją: 1007.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Pojazd Na Akumulator Mercedes SL65 S Czerwony Lakierowany
Wymiary opakowania:
110 cm x 57 cm x 29 cm
Waga opakowania:
18 kg
| Informacje o produkcie | |
| Model | XMX602B |
| Kolor | Czerwony Lakierowany |
| Silnik | 2x45W |
| Akumulator | 12V7Ah |
| Skrzynia Biegów | Automatyczna, 3 prędkości |
| Wymiary Pojazdu | 108 cm x 63 cm x 46 cm |
| Prędkość | 3-5km/h |
| Masa Własna | 14kg |
| Max. Obciążenie | 30kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | do 1 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu, Zatrzymanie awaryjne z pilota (P) |
| Pasy Bezpieczeństwa | + |
| Otwierane Drzwi | + |
| Kluczyki | - |
| Fotele | Ekoskóra |
| Koła | Miękkie EVA |
| Zdalne Sterowanie | 2.4G, 3-stopniowa regulacja prędkości |
| Światła | Przednie i Tylne LED |
| Audio | MP3, MP4,, USB |
| Długość towaru w centymetrach | 110 |
| Wysokość towaru w centymetrach | 57 |
| Szerokość towaru w centymetrach | 29 |
| Waga gabarytowa w gramach | 30305 |
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl