Auto Na Akumulator YSA036 Czerwone 4x4 LEAN CARS
Symbol: 20319
Dostępność: 45 szt.
Cena: 1088.10 Cena przed promocją: 1209.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 20319
Dostępność: 45 szt.
Cena: 1088.10 Cena przed promocją: 1209.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Auto Na Akumulator YSA036 Czerwone
Wymiary opakowania:
102 cm x 63 cm x 35 cm
Waga opakowania:
22 kg
| Informacje o produkcie | |
| Model | YSA036 |
| Kolor | Czerwony |
| Napęd | 4x45W |
| Akumulator | 12V7Ah |
| Skrzynia Biegów | Automatyczna, 3 prędkości |
| Wymiary Pojazdu | 114 cm x 74 cm x 64 cm |
| Prędkość | 4-7km/h |
| Masa Własna | 19 kg |
| Max. Obciążenie | 30kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | do 1 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu, Zatrzymanie awaryjne z pilota (P) |
| Pasy Bezpieczeństwa | ✓ |
| Otwierane Drzwi | ✓ |
| Kluczyki | ✕ |
| Fotele | Ekoskóra |
| Koła | Miękkie EVA |
| Zdalne Sterowanie | 2.4G |
| Światła | Przednie LED |
| Audio | Wejście MP3, USB, Bluetooth |
| Długość towaru w centymetrach | 85 |
| Wysokość towaru w centymetrach | 155 |
| Szerokość towaru w centymetrach | 55 |
| Waga gabarytowa w gramach | 120770.83 |
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl