Auto Na Akumulator Toyota FJ Biała 4x4 LEAN CARS
Symbol: 17284
Dostępność: 21 szt.
Cena: 870.30 Cena przed promocją: 967.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 17284
Dostępność: 21 szt.
Cena: 870.30 Cena przed promocją: 967.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Battery Car Toyota FJ White
Wymiary opakowania:
99 cm x 56 cm x 30 cm
Waga opakowania:
20,5 kg
| Informacje o produkcie | |
| Marka | Toyota |
| Model | JJ2099 |
| Kolor | Biały |
| Napęd | 4x45W |
| Akumulator | 12V7Ah |
| Wymiary Pojazdu | 98cm x 65cm x 70 cm |
| Prędkość | 3-5km/h |
| Masa Własna | 17 kg |
| Max. Obciążenie | 30 kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | do 1 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu, Zatrzymanie awaryjne z pilota (P) |
| Pasy Bezpieczeństwa | ✓ |
| Otwierane Drzwi | ✓ |
| Kluczyki | ✕ |
| Fotele | Ekoskóra |
| Koła | Miękkie EVA |
| Zdalne Sterowanie | 2.4G |
| Światła | Przednie i Tylne LED |
| Audio | Bluetooth, Panel muzyczny z MP3, USB |
| Długość towaru w centymetrach | 99 |
| Wysokość towaru w centymetrach | 56 |
| Szerokość towaru w centymetrach | 30 |
| Waga gabarytowa w gramach | 27720 |
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl