Auto Na Akumulator Range Rover DK-RR998 Szare Lakierowane LEAN CARS
Symbol: 15828
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1639.80 Cena przed promocją: 1822.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 15828
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1639.80 Cena przed promocją: 1822.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Auto Na Akumulator Range Rover DK-RR998 Szare Lakierowane
Wymiary opakowania:
134 cm x 72 cm x 38 cm
Waga opakowania:
35 cm
| Informacje o produkcie | |
| Model | Range Rover |
| Kolor | Szary lakierowany |
| Silnik | 2x240W |
| Akumulator | 24V7Ah |
| Skrzynia Biegów | Automatyczna, 3 prędkości |
| Wymiary Pojazdu | 131 cm x 81 cm x 60 cm |
| Prędkość | 3-8 km/h |
| Masa Własna | 30kg |
| Max. Obciążenie | 35kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | do 1 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu, Zatrzymanie awaryjne z pilota (P) |
| Pasy Bezpieczeństwa | ✓ |
| Otwierane Drzwi | ✓ |
| Kluczyki | X |
| Fotele | Miękka ekoskóra |
| Koła | Miękkie EVA |
| Zdalne Sterowanie | 2.4G, 3-stopniowa regulacja prędkości |
| Światła | Przednie i Tylne LED |
| Audio | USB, Bluetooth, MP4 |
| Długość towaru w centymetrach | 134 |
| Wysokość towaru w centymetrach | 72 |
| Szerokość towaru w centymetrach | 38 |
| Waga gabarytowa w gramach | 61104 |
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl