Auto Na Akumulator Policyjne 4x4 P5 12V7Ah Czarne LEAN CARS
Symbol: 30503
Dostępność: 5 szt.
Cena: 582.30 Cena przed promocją: 647.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 30503
Dostępność: 5 szt.
Cena: 582.30 Cena przed promocją: 647.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Auto Na Akumulator Policyjne 4x4 P5 12V7Ah Czarne
Wymiary opakowania:
114 cm x 57 cm x 30 cm
Waga opakowania:
17,5 kg
| Informacje o produkcie | |
| Model | Auto Na Akumulator Policyjne 4x4 P5 |
| Kolor | Czarny |
| Silnik | 4x45W |
| Akumulator | 12V7Ah |
| Skrzynia Biegów | Automatyczna, 3 prędkości |
| Wymiary Pojazdu | 124 cm x 68 cm x 58 cm |
| Prędkość | 5 km/h |
| Masa Własna | 14,5 kg |
| Max. Obciążenie | 25kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | do 1 godziny |
| Hamulec | Zatrzymanie awaryjne z pilota (P), Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu |
| Pasy Bezpieczeństwa | ✓ |
| Otwierane Drzwi | ✓ |
| Kluczyki | ✕ |
| Fotele | Miękka ekoskóra |
| Koła | Miękkie EVA |
| Zdalne Sterowanie | 2.4G, 3 prędkości |
| Światła | Przednie LED |
| Audio | Wejście MP3, USB, Mikro SD, Bluetooth, MP3 |
| Długość towaru w centymetrach | 57 |
| Wysokość towaru w centymetrach | 114 |
| Szerokość towaru w centymetrach | 30 |
| Waga gabarytowa w gramach | 32490 |
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl