Auto Na Akumulator Mercedes CLA 45s AMG Żółty 4x4 LEAN CARS
Symbol: 19785
Dostępność: 3 szt.
Cena: 997.20 Cena przed promocją: 1108.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 19785
Dostępność: 3 szt.
Cena: 997.20 Cena przed promocją: 1108.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Auto Na Akumulator Mercedes CLA 45s AMG Żółty 4x4
Wymiary opakowania:
115 cm x 58 cm x 31 cm
Waga opakowania:
17,6 kg
| Informacje o produkcie | |
| Model | XMX628 |
| Kolor | Żółty |
| Silnik | 4x45W |
| Akumulator | 12V7Ah |
| Skrzynia Biegów | Automatyczna, 3 prędkości |
| Wymiary Pojazdu | 110 cm x 61 cm x 45cm |
| Prędkość | 3-5 km/h |
| Masa Własna | 15kg |
| Max. Obciążenie | 30kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | do 1 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu, Zatrzymanie awaryjne z pilota (P) |
| Pasy Bezpieczeństwa | ✓ |
| Otwierane Drzwi | ✓ |
| Kluczyki | ✕ |
| Fotele | Miękka ekoskóra |
| Koła | Miękkie EVA |
| Zdalne Sterowanie | 2.4G, 3-stopniowa regulacja prędkości |
| Światła | Przednie LED |
| Audio | Radio FM, USB, Wejście MP3, Bluetooth |
| Długość towaru w centymetrach | 115 |
| Wysokość towaru w centymetrach | 58 |
| Szerokość towaru w centymetrach | 31 |
| Waga gabarytowa w gramach | 34461.67 |
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl