Auto Na Akumulator Mercedes AMG G 63 Czarny Lakierowany LEAN CARS
Symbol: 29009
Dostępność: 17 szt.
Cena: 906.30 Cena przed promocją: 1007.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 29009
Dostępność: 17 szt.
Cena: 906.30 Cena przed promocją: 1007.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Auto Na Akumulator Mercedes AMG G 63 Czarny Lakierowany
Wymiary opakowania:
99,5 cm x 52 cm x 27,5 cm
Waga opakowania:
17,2 kg
| Informacje o produkcie | |
| Model | Mercedes G 63 Lakierowany |
| Kolor | Czarny Lakierowany |
| Silnik | 2x200W |
| Akumulator | 12V7Ah |
| Skrzynia Biegów | Automatyczna, 3 prędkości |
| Wymiary Pojazdu | 103,5 cm x 68 cm x 55 cm |
| Prędkość | 3-5km/h |
| Masa Własna | 15kg |
| Max. Obciążenie | 30kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | do 1 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu, Zatrzymanie awaryjne z pilota (P) |
| Pasy Bezpieczeństwa | ✓ |
| Otwierane Drzwi | ✓ |
| Kluczyki | X |
| Fotele | Miękka ekoskóra |
| Koła | Miękkie EVA |
| Zdalne Sterowanie | 2.4G |
| Światła | Przednie i Tylne LED |
| Audio | USB, Bluetooth, Radio FM, Wejście MP3 |
| Długość towaru w centymetrach | 52 |
| Wysokość towaru w centymetrach | 100 |
| Szerokość towaru w centymetrach | 27,5 |
| Waga gabarytowa w gramach | 23400 |
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl