Archer TX50E karta sieciowa PCI-E AX3000 Bluetooth 5.0
Symbol: Archer TX50E
Dostępność: 30 szt.
Cena: 171.90 Cena przed promocją: 191.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: Archer TX50E
Dostępność: 30 szt.
Cena: 171.90 Cena przed promocją: 191.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
Karta sieciowa TP-Link Archer TX50E Ethernet Adapter PCI-E AX3000
| Informacje o produkcie | |
| Typ | WiFi Bluetooth |
| Chipset |
Intel Wi-Fi 6 |
| Interfejs | Bluetooth Radio 2,4 GHz Radio 5 GHz |
| Pasmo | 2,4 GHz 5 GHz |
| Standardy | 802.11ac 802.11n 802.11g 802.11a 802.11b 802.11ax |
| Liczba anten | 2 |
| Antena | Zewnętrzna odłączana |
| Zysk anteny | 5 dBi |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymiary |
95,2 x 120,8 x 21,5 mm |
| Oznaczenia | |
Szyfrowanie 64/128-bitowe WEP, WPA/WPA2/WPA3, WPA-PSK/WPA2-PSK, 802.1x