Apple AirTag 4szt. MX542ZY/A
Symbol: MX542ZY/A
Dostępność: 30 szt.
Cena: 428.13 Cena przed promocją: 475.70 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MX542ZY/A
Dostępność: 30 szt.
Cena: 428.13 Cena przed promocją: 475.70 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Kolor produktu | Biały |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na kurz |
| Cechy zabezpieczeń | Bryzgoszczelny |
| Cechy zabezpieczeń | Odporność na deszcz |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Typ produktu | Wyszukiwarka |
| Akcelerometr | Tak |
| Przeznaczenie | Element |
| Wysokość produktu | 8 mm |
| Średnica | 3,19 cm |
| Waga produktu | 11 g |
| Wysokość opakowania | 153 mm |
| Głębokość opakowania | 83 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 90 g |
| Szerokość opakowania | 18 mm |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Ilość sztuk | 4 |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iOS 14 |
| NFC | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Typ obsługiwanych baterii | CR2032 |
| Akumulatorek | Nie |
| Szerokość | 132mm |
| Długość | 84mm |
| Wysokość | 25mm |
• Przechowywać z dala od źródeł ciepła i bezpośredniego działania promieni słonecznych.
• Produkt może zawierać elementy małe, nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 lat.
• Przechowywać w suchym miejscu.