Apple AirPods Max (USB-C) - Midnight
Symbol: MWW43ZM/A
Dostępność: 2 szt.
Cena: 2639.25 Cena przed promocją: 2932.50 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MWW43ZM/A
Dostępność: 2 szt.
Cena: 2639.25 Cena przed promocją: 2932.50 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Zasilanie USB | Nie |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Wymagana moc ładowania (min) | 2,5 W |
| Wymagana moc ładowania (maks) | 3,5 W |
| Głębokość produktu | 83,4 mm |
| Szerokość produktu | 168,6 mm |
| Waga produktu | 386,2 g |
| Wysokość produktu | 187,3 mm |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iOS |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Żyroskop | Tak |
| Zastosowanie | Połączenia/muzyka |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Kolor produktu | Granatowy (marynarski) |
| Regulacja głośności | Obrotowa |
| Układ audio | Apple H1 |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Typ kontroli | Przyciski, Obrotowy |
| Nazwa koloru | Midnight |
| Akcelerometr | Tak |
| Współpraca z Apple Siri | Tak |
| Spersonalizowany dźwięk przestrzenny | Tak |
| Czujnik wykrywania przypadków | Tak |
| Adaptacyjny korektor | Tak |
| Czujnik optyczny | Tak |
| Czujnik położenia | Tak |
| Wysokość opakowania | 81 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,15 kg |
| Głębokość opakowania | 243,5 mm |
| Szerokość opakowania | 239,9 mm |
| Ładowarka | Tak |
| Przewody | USB Type-C |
| Walizka | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Waga futerału transportowego | 134,5 g |
| Połączenie USB | Tak |
| Złącze USB | USB Type-C |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Bluetooth | Tak |
| Czas odtwarzania muzyki | 20 h |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 9 |
| Typ mikrofonu | Wbudowany mikrofon |
| Mikrofon z redukcją szumów | Tak |
| Rodzaj redukcji hałasu | Aktywne |
| Budowa słuchawek | Okołouszna |
| Typ sterownika | Dynamiczny |
| Tłumienie hałasu | Tak |
| Tryb przezroczystości | Tak |
| Nie zawiera | PCW |
| Nie zawiera | Rtęci |
| Nie zawiera | BFR |
| Szerokość | 270mm |
| Długość | 307mm |
| Wysokość | 95mm |
• Regularnie sprawdzać stan baterii, aby zapobiec wyciekom.
• Trzymać z dala od dzieci.
• Nie używać w pobliżu źródeł ciepła i ognia.