Antena ANT2105 2-pak ANT2105-ZZ0201F
Symbol: ANT2105-ZZ0201F
Dostępność: 3 szt.
Cena: 316.80 Cena przed promocją: 352.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ANT2105-ZZ0201F
Dostępność: 3 szt.
Cena: 316.80 Cena przed promocją: 352.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Dwuzakresowa dookólna antena zewnętrzna 2 szt.
| Informacje o produkcie | |
| Typ | Dookólna |
| Zastosowanie | Na zewnątrz budynku |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Zysk anteny | 4.5 dBi |
| Impedancja | 50 Ω |
| Polaryzacja | Liniowa pionowa (wertykalna) Liniowa pozioma (horyzontalna) |
| Złącze anteny | Type N |
| Kolor | Biały |
| Wymiary |
f 22 x 183 mm (jedna antena) |
| Waga | 70 g |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |