Alkomat elektrochemiczny BACscan F-50
Symbol: F-50
Dostępność: 23 szt.
Cena: 352.12 Cena przed promocją: 391.24 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: F-50
Dostępność: 23 szt.
Cena: 352.12 Cena przed promocją: 391.24 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Materiały | Tworzywo sztuczne ABS |
| Czas rozgrzewania | 20 s |
| Funkcja alarmu | Tak |
| Zespół pomiarowy (BAC) | 0 - 4% |
| Kolor produktu | Czarny |
| Czas mierzenia | 4 s |
| Dokładność | 0,01% |
| Liczba zapisów pamięci | 10 |
| Model | Bezdotykowy |
| Głębokość produktu | 24 mm |
| Szerokość produktu | 47 mm |
| Wysokość produktu | 114 mm |
| Waga produktu | 90 g |
| Ustnik | Tak |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Typ ekranu | LCD |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Bateria cylindryczna | AAA |
| Rodzaj baterii | Alkaliczna |
| Liczba obsługiwanych baterii | 2 |
| Napięcie baterii | 1,5 V |
| Szerokość | 127mm |
| Długość | 150mm |
| Wysokość | 40mm |