Activejet Fotel biurowy YK507 czarny
Symbol: YK507 BLACK
Dostępność: 30 szt.
Cena: 240.62 Cena przed promocją: 267.35 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: YK507 BLACK
Dostępność: 30 szt.
Cena: 240.62 Cena przed promocją: 267.35 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Typ podłokietnika | Podłokietnik twardy |
| Klasa windy gazowej | 2 |
| Materiał siedziska | Pianka |
| Typ siedziska | Obite siedzisko |
| Kolor oparcia | Czarny |
| Podłokietnik | Tak |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Liczba kół | 5 szt. |
| Materiał kół | Tworzywo sztuczne |
| Materiał ramy | Polipropylen (PP) |
| Kolor ramy | Czarny |
| Typ oparcia | Oparcie siatkowe |
| Kolor siedziska | Czarny |
| Materiał oparcia | Tkanina |
| Kąt obrotu | 360° |
| Zagłówek | Nie |
| Rodzaj produktu | Fotel obrotowy |
| Wysokość siedziska (maks.) | 55 cm |
| Wysokość (min) | 90 cm |
| Szerokość podpórki pod plecy | 45 cm |
| Wysokość podpórki pod plecy | 49 cm |
| Wysokość (max.) | 100 cm |
| Głębokość siedziska | 49 cm |
| Szerokość siedziska | 48 cm |
| Wysokość siedziska (min.) | 45 cm |
| Głębokość opakowania | 480 mm |
| Instrukcja montażu | Tak |
| Ilość | 1 |
| Szerokość opakowania | 515 mm |
| Wysokość opakowania | 250 mm |
| Regulowana wysokość fotela | Tak |
| Obrotowe | Tak |
| Materiał obicia | Tkanina |
| Kolor obicia | Czarny |
| Szerokość | 276mm |
| Długość | 535mm |
| Wysokość | 502mm |
• Możliwość przewrócenia się podczas regulacji wysokości.
• Unikaj zbyt intensywnego wahania się na krześle, ponieważ może to prowadzić do upadku.
• Upewnij się, że wszystkie części są dobrze zamontowane przed użyciem krzesła.