Activejet AP4-200G100L Papier fotograficzny błyszczący (A4; 100 szt.)
Symbol: AP4-200G100L
Dostępność: 30 szt.
Cena: 73.53 Cena przed promocją: 81.70 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: AP4-200G100L
Dostępność: 30 szt.
Cena: 73.53 Cena przed promocją: 81.70 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Technologia druku | Laser |
| Gramatura | 200 g/m² |
| Ilość arkuszy w ryzie | 100 |
| Rozmiar papieru | 21x29.7 cm |
| Rozmiar papieru | A4 |
| Druk dwustronny | Nie |
| Wykończenie | Połysk |
| Kolor produktu | Biały |
| Szerokość | 220mm |
| Długość | 30mm |
| Wysokość | 310mm |