Activejet AOC-500 Ściereczka czyszcząca z mikrofibry 15x18cm, doskonała do czyszczenia laptopów, monitorów, klawiatur, obudów ko
Symbol: AOC-500
Dostępność: 0 szt.
Cena: 10.76 Cena przed promocją: 11.96 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: AOC-500
Dostępność: 0 szt.
Cena: 10.76 Cena przed promocją: 11.96 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Zapobiega odciskom palców | Tak |
| Nie zostawia zarysowań | Tak |
| Materiały | Mikrofibra |
| Typ produktu | Ściereczka czyszcząca |
| Zapobiega plamom | Tak |
| Wysokość produktu | 180 mm |
| Szerokość produktu | 150 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 115mm |
| Długość | 100mm |
| Wysokość | 5mm |
• Używać zgodnie z instrukcją obsługi.
• Przechowywać z dala od dzieci.
• Unikać kontaktu z oczami.