AZANKI Kość z insektami i jeżyną S/M 12cm
Dostępność: 1 szt.
Cena: 11.64 Cena przed promocją: 12.93 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 1 szt.
Cena: 11.64 Cena przed promocją: 12.93 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Bez soi | Tak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ograniczenie powstawania kamienia nazębnego |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zapobieganie rozwojowi kamienia nazębnego oraz jego ponownego powstawania |
| Waga produktu | 55 g |
| Rasa psa | Wszystkie rasy małych i średnich psów |
| Rodzaj opakowania | Karta z nagłówkiem |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Bez cukru | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Bez konserwantów | Tak |
| Kategoria produktu | Kość |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Seria | AZANKI |
| Wielkość rasy | Mała rasa - do 10 kg |
| Wielkość rasy | Średnia rasa 10 - 25 kg |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Dodatkowe cechy | Nadwrażliwość pokarmowa |
| Dodatkowe cechy | Bez kurczaka |
| Dodatkowe cechy | Dentystyczne |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie trawienia |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Szkoleniowe |
| Główny smak | Owady |
| Rodzaj przysmaku | Hipoalergiczne |
| Rodzaj przysmaku | Dentystyczne |
| Rodzaj przysmaku | Naturalne |
| Rodzaj przysmaku | Gryzaki, kości do gryzienia |
| Rodzaj przysmaku | Do żucia |
| Kategoria | Dla psa |
| Zawartość tłuszczu | 1,4% |
| Popiół surowy | 2,1% |
| Białko | 92,5% |
| Włókna surowe | <0,70%</td> |
| Szerokość | 120mm |
| Długość | 25mm |
| Wysokość | 110mm |
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Nie stosować jako zamiennik zbilansowanej diety.