ASUS USB-BT500 network card Bluetooth 3 Mbit/s
Symbol: USB-BT500
Dostępność: 30 szt.
Cena: 44.84 Cena przed promocją: 49.82 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: USB-BT500
Dostępność: 30 szt.
Cena: 44.84 Cena przed promocją: 49.82 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Wewnętrzny | Nie |
| Przeznaczenie | PC/Laptop |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Złoty |
| Zasilane przez USB | Tak |
| Głębokość produktu | 14,9 mm |
| Szerokość produktu | 7,1 mm |
| Waga produktu | 1,9 g |
| Wysokość produktu | 17,4 mm |
| Bluetooth | Tak |
| Modulacja | GFSK |
| Modulacja | DQPSK |
| Modulacja | DPSK |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 3 Mbit/s |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Interfejs hosta | USB |
| Interfejs | Bluetooth |
| Wersja USB | 2.0 |
| Ilość portów USB | 1 |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Szerokość | 90mm |
| Długość | 27mm |
| Wysokość | 90mm |
• Nie demontuj ani nie modyfikuj urządzenia, aby uniknąć uszkodzenia lub porażenia prądem.
• Przed użyciem upewnij się, że urządzenie jest prawidłowo podłączone do portu USB.
• Chroń urządzenie przed wilgocią i skrajnymi temperaturami.