APPLAWS CAT Kurczak i kaczka 70g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 8.28 Cena przed promocją: 9.20 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 8.28 Cena przed promocją: 9.20 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Bezglutenowe | Tak |
| Rodzaj opakowania | Puszka |
| Bez konserwantów | Tak |
| Bez cukru | Tak |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Bez soi | Tak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Smak karmy | Kaczka |
| Smak karmy | Filet z kurczaka |
| Efekty zdrowotne | Zdrowie ogólne |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Rodzaj zwierzęcia | Kot |
| Waga produktu | 70 g |
| Włókna surowe | 1% |
| Białko | 15% |
| Zawartość tłuszczu | 0,1% |
| Zawartość wilgoci | 80% |
| Popiół surowy | 3% |
| Szerokość | 65mm |
| Długość | 35mm |
| Wysokość | 65mm |
• Po otwarciu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 48 godzin.
• Nie przekraczać zalecanej dawki dziennej.
• Produkt należy przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.