ANIMONDA Vom Feinsten Classic smak: drób i makaron 150g
Dostępność: 0 szt.
Cena: 5.95 Cena przed promocją: 6.61 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 0 szt.
Cena: 5.95 Cena przed promocją: 6.61 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zdrowie ogólne |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona masy mięśniowej |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rodzaj opakowania | Tacka |
| Waga produktu | 150 g |
| Bez soi | Tak |
| Bez cukru | Tak |
| Bezglutenowe | Nie |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Dodatkowe cechy | Budowa mięśni |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Główny smak | Drób |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Seria | ANIMONDA Vom Feinsten |
| Kategoria | Dla psa |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Karma pełnoporcjowa |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Popiół surowy | 2,5% |
| Białko | 10,5% |
| Zawartość tłuszczu | 4,5% |
| Zawartość wilgoci | 81% |
| Włókna surowe | 0,4% |
| Szerokość | 36mm |
| Długość | 87mm |
| Wysokość | 87mm |
• Zużyć przed upływem daty ważności.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Nie przeznaczone do spożycia przez ludzi.