ANIMONDA Integra Protect Diabetes kurczak - mokra karma dla kota - 100g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 6.89 Cena przed promocją: 7.66 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 6.89 Cena przed promocją: 7.66 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Bez soi | Tak |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Dodatkowe cechy | Cukrzyca |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Rodzaj opakowania | Tacka |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Forma dawkowania | Stały |
| Bezglutenowe | Tak |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Waga produktu | 100 g |
| Seria | ANIMONDA Integra Protect |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Główny smak | Drób |
| Bez cukru | Tak |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Kategoria | Dla kota |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Regulacja poziomu glukozy |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Cukrzyca |
| Popiół surowy | 1,6% |
| Białko | 11% |
| Zawartość wilgoci | 81% |
| Włókna surowe | 0,3% |
| Zawartość tłuszczu | 5% |
| Szerokość | 86mm |
| Długość | 25mm |
| Wysokość | 86mm |
• Produkt należy przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
• Po otwarciu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 48 godzin.
• Nie przekraczać zalecanej dawki dziennej.