ANIMONDA Grancarno Sensitiv wołowina z ziemniakami - mokra karma dla psa - 800g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 19.39 Cena przed promocją: 21.54 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 19.39 Cena przed promocją: 21.54 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona przewodu pokarmowego |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ograniczenie nietolerancji pokarmowej |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Wrażliwy żołądek |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergia pokarmowa |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Forma dawkowania | Stały |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Dodatkowe cechy | Nadwrażliwość pokarmowa |
| Dodatkowe cechy | Problemy gastryczne |
| Dodatkowe cechy | Bez kurczaka |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie trawienia |
| Dodatkowe cechy | Alergia |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Rodzaj opakowania | Puszka |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Bezglutenowe | Tak |
| Bez soi | Tak |
| Bez cukru | Tak |
| Główny smak | Wołowina |
| Waga produktu | 800 g |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Kategoria | Dla psa |
| Seria | ANIMONDA GranCarno |
| Zakres wagowy | 500 g - 999 g |
| Włókna surowe | 0,5% |
| Popiół surowy | 1,7% |
| Białko | 9% |
| Zawartość tłuszczu | 7,5% |
| Zawartość wilgoci | 78% |
| Szerokość | 100mm |
| Długość | 110mm |
| Wysokość | 100mm |
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Zużyć przed upływem daty ważności.
• Nie przeznaczone do spożycia przez ludzi.