ANIMONDA Grancarno Adult wołowina i jagnięcina - mokra karma dla psa - 800g
Dostępność: 10 szt.
Cena: 20.68
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 10 szt.
Cena: 20.68
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Nie zawiera | Środek konserwujący |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Dodatkowe cechy | Nadwrażliwość pokarmowa |
| Dodatkowe cechy | Bez kurczaka |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Główny smak | Jagnięcina |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Kategoria | Dla psa |
| Seria | ANIMONDA GranCarno |
| Zakres wagowy | 500 g - 999 g |
| Typ opakowania | Puszka |
| Rodzaj opakowania | Puszka |
| Zawiera witaminy | Witamina D3 |
| Zawiera witaminy | Witamina E |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Pojemność | 800 g |
| Bez soi | Tak |
| Bez cukru | Tak |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Smak karmy | Jagnięcina |
| Smak karmy | Wołowina |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Ilość | 1 |
| Zawartość manganu (na 100g) | 1,5 mg |
| Popiół surowy | 1,8% |
| Zawartość wilgoci | 78% |
| Białko | 10% |
| Zawartość jodu (100 g) | 0,2 μg |
| Włókna surowe | 0,5% |
| Wartość energetyczna (na 100 g) | 460 kJ |
| Zawartość cynku (na 100 g) | 10 mg |
| Zawartość tłuszczu | 7,5% |
| Szerokość | 100mm |
| Długość | 100mm |
| Wysokość | 120mm |
• Zużyć przed upływem daty ważności.
• Nie przeznaczone do spożycia przez ludzi.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.