ANIMONDA Cat Carny Kitten Koktajl z drobiem - mokra karma dla kota - 400 g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 15.05 Cena przed promocją: 16.72 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 15.05 Cena przed promocją: 16.72 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rodzaj opakowania | Puszka |
| Bez soi | Tak |
| Bez cukru | Tak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Rodzaj zwierzęcia | Kot |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Wiek zwierzęcia | Kocięta |
| Waga produktu | 400 g |
| Smak karmy | Drób |
| Efekty zdrowotne | Zdrowie ogólne |
| Bez konserwantów | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Główny smak | Kurczak |
| Dodatkowe cechy | Okres wzrostu |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
| Wiek pupila | Junior |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Seria | ANIMONDA Carny |
| Kategoria | Dla kota |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Białko | 10,5% |
| Popiół surowy | 1,8% |
| Zawartość wilgoci | 80% |
| Zawartość tłuszczu | 6,3% |
| Włókna surowe | 0,3% |
| Szerokość | 75mm |
| Długość | 111mm |
| Wysokość | 75mm |
• Produkt należy przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
• Nie przekraczać zalecanej dawki dziennej.
• Po otwarciu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 48 godzin.