ANIMONDA Cat Carny Adult Indyk z wątróbką kurczaka - mokra karma dla kota - 200 g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 7.34 Cena przed promocją: 8.15 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 7.34 Cena przed promocją: 8.15 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Przeznaczenie | Kot |
| Rodzaj opakowania | Puszka |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Kategoria | Dla kota |
| Waga produktu | 200 g |
| Bez cukru | Tak |
| Bez soi | Tak |
| Rodzaj zwierzęcia | Kot |
| Seria | ANIMONDA Carny |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Efekty zdrowotne | Zdrowie ogólne |
| Smak karmy | Indyk |
| Smak karmy | Wątróbka z kurczaka |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Bez konserwantów | Brak danych |
| Bezglutenowe | Tak |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Forma dawkowania | Stały |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
| Główny smak | Indyk |
| Zawartość tłuszczu | 6% |
| Popiół surowy | 2,4% |
| Zawartość wilgoci | 79% |
| Białko | 11% |
| Szerokość | 75mm |
| Długość | 75mm |
| Wysokość | 60mm |
• Nie przekraczać zalecanej dawki dziennej.
• Produkt należy przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
• Po otwarciu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 48 godzin.