ANIMONDA Carny Adult wołowina i kurczak - mokra karma dla kota - 400g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 13.66 Cena przed promocją: 15.18 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 13.66 Cena przed promocją: 15.18 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Bez soi | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Bez cukru | Tak |
| Rodzaj opakowania | Puszka |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Waga produktu | 400 g |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Forma dawkowania | Stały |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Seria | ANIMONDA Carny |
| Kategoria | Dla kota |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Główny smak | Wołowina |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
| Popiół surowy | 1,8% |
| Włókna surowe | 0,5% |
| Białko | 11,5% |
| Zawartość wilgoci | 79% |
| Zawartość tłuszczu | 6,5% |
| Szerokość | 75mm |
| Długość | 75mm |
| Wysokość | 110mm |
• Po otwarciu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 48 godzin.
• Nie przekraczać zalecanej dawki dziennej.
• Produkt należy przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.