ANIMAL ISLAND Wołowina / Kurczak w filecie - Karma mokra dla kotów - 4x85g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 18.07 Cena przed promocją: 20.08 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 18.07 Cena przed promocją: 20.08 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Seria | ANIMAL ISLAND Everyday |
| Kategoria | Dla kota |
| Bezglutenowe | Tak |
| Bez soi | Tak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Bez cukru | Tak |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Forma dawkowania | Stały |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Główny smak | Mix smaków |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Waga produktu | 4 x 85 g |
| Zawartość tłuszczu | 3,5% |
| Popiół surowy | 2,2% |
| Włókna surowe | 0,3% |
| Zawartość wilgoci | 83% |
| Białko | 9% |
| Szerokość | 140mm |
| Długość | 30mm |
| Wysokość | 190mm |
• Produkt należy przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
• Nie przekraczać zalecanej dawki dziennej.
• Po otwarciu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 48 godzin.