ALEGIA Exclusive karma Królik 1,6 kg
Dostępność: 22 szt.
Cena: 46.93 Cena przed promocją: 52.14 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 22 szt.
Cena: 46.93 Cena przed promocją: 52.14 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Bezglutenowe | Tak |
| Bez cukru | Tak |
| Bez soi | Brak danych |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Forma dawkowania | Stały |
| Waga produktu | 1,6 kg |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Kategoria produktu | Pokarm |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Zakres wagowy | 1 kg - 1,9 kg |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie trawienia |
| Główny smak | Warzywa |
| Kategoria | Dla królika |
| Włókna surowe | 16,3% |
| Popiół surowy | 5,03% |
| Białko | 15,76% |
| Zawartość tłuszczu | 2,67% |
| Szerokość | 360mm |
| Długość | 150mm |
| Wysokość | 150mm |
• Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu.
• Trzymać poza zasięgiem dzieci.
• Używać zgodnie z zaleceniami na opakowaniu.