ALANTEC Gniazdo natynkowe STP kat.5e 1xRJ45 GN005 (kolor biały)
Symbol: GN005
Dostępność: 6 szt.
Cena: 7.63 Cena przed promocją: 8.48 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: GN005
Dostępność: 6 szt.
Cena: 7.63 Cena przed promocją: 8.48 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Standard kabla | Cat5e |
| Kolor produktu | Biały |
| Izolacja kabla | F/UTP (FTP) |
| Ilość portów RJ-45 | 1 |
| Certyfikaty | CE |
| Głębokość produktu | 66 mm |
| Szerokość produktu | 50 mm |
| Wysokość produktu | 25 mm |
| Szerokość | 70mm |
| Długość | 30mm |
| Wysokość | 55mm |
• Przed rozpoczęciem użytkowania upewnić się, że instalacja elektryczna jest prawidłowa.
• Nie używać produktu w wilgotnych lub mokrych miejscach.
• Dzieci powinny używać produktu pod nadzorem dorosłych.