AG NEOVO DUŻY WÓZEK DO MONITORA 55-86"/100 KG
Symbol: FMC-07
Dostępność: 1 szt.
Cena: 1212.97 Cena przed promocją: 1347.74 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: FMC-07
Dostępność: 1 szt.
Cena: 1212.97 Cena przed promocją: 1347.74 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Materiał obudowy | SPCC |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Model | Przenośny stojak podłogowy |
| Głębokość produktu | 750 mm |
| Waga produktu | 22,1 kg |
| Wysokość produktu | 1595 mm |
| Szerokość produktu | 1240 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 24 kg |
| Liczba kół | 4 szt. |
| Koła | Tak |
| Maksymalny uchwyt VESA | 900 x 600 mm |
| Minimalny uchwyt VESA | 400 x 200 mm |
| Maksymalny udźwig | 100 kg |
| Minimalna wielkość ekranu | 139,7 cm (55") |
| Maksymalna wielkość ekranu | 2,18 m (86") |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 1 |
| Szerokość | 825mm |
| Długość | 1295mm |
| Wysokość | 135mm |