AFOX SSD 1TB QLC 560 MB/S SD250-1000GQN
Symbol: SD250-1000GQN
Dostępność: 0 szt.
Cena: 638.40 Cena przed promocją: 709.33 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SD250-1000GQN
Dostępność: 0 szt.
Cena: 638.40 Cena przed promocją: 709.33 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Prędkość odczytu z nośnika | 560 MB/s |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 2000000 h |
| Pojemność pamięci SSD | 1 TB |
| Przeznaczenie | PC/Laptop |
| NVMe | Nie |
| Typ pamięci | QLC |
| Interfejs | SATA III |
| Typ dysku SSD | 2.5" |
| Zgodność z RoHS | Tak |
| Certyfikaty | CE, FCC |
| Wysokość produktu | 6,8 mm |
| Głębokość produktu | 100 mm |
| Szerokość produktu | 69,9 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Szerokość | 132mm |
| Długość | 16mm |
| Wysokość | 105mm |
• Nie demontować urządzenia samodzielnie.
• Chronić przed wilgocią.
• Nie wystawiaj na działanie wysokich temperatur.