4VETS Natural Gastro Intestinal Cat - mokra karma dla kota - 185 g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 9.38 Cena przed promocją: 10.42 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 9.38 Cena przed promocją: 10.42 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Smak karmy | Indyk |
| Efekty zdrowotne | Utrzymywanie kondycji trawiennej |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Rodzaj opakowania | Puszka |
| Rodzaj zwierzęcia | Kot |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ostra biegunka |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Prawidłowe trawienie |
| Waga produktu | 185 g |
| Bez cukru | Brak danych |
| Bez soi | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Bez konserwantów | Brak danych |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie trawienia |
| Seria | DOLINA NOTECI 4Vets Natural |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Kategoria produktu | Karma weterynaryjna |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Wiek pupila | Senior |
| Kategoria | Dla kota |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
| Główny smak | Indyk |
| Brak sztucznych barwników | Brak danych |
| Zawartość wilgoci | 77% |
| Zawartość tłuszczu | 6,2% |
| Popiół surowy | 1,5% |
| Białko | 8,5% |
| Szerokość | 80mm |
| Długość | 80mm |
| Wysokość | 60mm |
• Przechowywać poza zasięgiem dzieci.
• Unikać kontaktu z oczami i skórą.
• Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.