3Coty CHICKEN with Spirulina for Senior Cats 80g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 17.67 Cena przed promocją: 19.63 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 17.67 Cena przed promocją: 19.63 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Bez cukru | Tak |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergia pokarmowa |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ograniczenie nietolerancji pokarmowej |
| Forma dawkowania | Stały |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Waga produktu | 80 g |
| Rodzaj opakowania | Puszka |
| Bez soi | Tak |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Bezglutenowe | Tak |
| Wiek pupila | Senior |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Nadwrażliwość pokarmowa |
| Dodatkowe cechy | Alergia |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Monobiałkowe |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Kategoria | Dla kota |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Karma pełnoporcjowa |
| Główny smak | Kurczak |
| Popiół surowy | 0,5% |
| Białko | 19% |
| Włókna surowe | 2,8% |
| Zawartość tłuszczu | 10% |
| Zawartość wilgoci | 69% |
| Szerokość | 75mm |
| Długość | 75mm |
| Wysokość | 27mm |
• Nie przekraczać zalecanej dawki dziennej.
• Po otwarciu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 48 godzin.
• Produkt należy przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.